DORTY
SUŠENKY
ZÁKUSKY
Previous
Next

O nás

Jsme malá rodinná cukrárna s tradicí od roku 1992. 

Naše sladkosti si můžete vychutnat jak v naší cukrárně U Háje v Kobylisích, tak u Vás doma. Vyrábíme vlastní dorty, zákusky, sušenky i preclíky. Každá cesta našeho výrobku začíná tím, že si uděláme vlastní těsto z čerstvých surovin, potom s láskou pečeme, případně plníme či zdobíme opět vlastnoručně vyráběnými ingrediencemi. Například marmelády a džemy si vyrábíme výhradně sami z námi vypěstovaného ovoce, med nakupujeme od malého regionálního včelaře. Pro výrobu těsta používáme jen ty nejkvalitnější vajíčka, másla či smetany. 

Vyrábíme také vlastní zmrzlinu, kterou naleznete na našem eshopu sezonně. Zakoupili jsme italský výrobník zmrzliny a výrobu používáme výhradně ty nejkvalitnější suroviny, protože v opačném případě by zmrzlina nebyla prémiová. 

Velmi oblíbené je naše vánoční cukroví. To vyrábíme již roky, podle tradičních receptů a pořád stejně, včetně použití těch nejkvalitnějších čokolád, másel a džemů. 

Ctíme tradiční české recepty v moderní podobě. Tomu nasvědčuje i naše historie, kdy původní cukrárnu otevřela v roce 1992 paní Žežulková a nyní ji provozuje její dcera Kateřina Žežulková Šancová, která v cukrárně pomáhala od útlého dětství.